خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  تنبیه بدنی دانش آموز شیرازی را روانه بیمارستان کرد

تنبیه بدنی دانش آموز شیرازی را روانه بیمارستان کرد

خبرگزاری هرانا ـ تنبیه بدنی معلم، روز دوشنبه دانش آموز ۱۷ ساله هنرستان شهید دوران شیراز را روانه بیمارستان کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش فارس دوشنبه با تایید این خبر گفت: “پس از زنگ ورزش، حوالی ساعت ۱۰ صبح امروز پنج دانش آموز دیرهنگام وارد کلاس درس شدند که معلم از تاخیر آنها در ورود به کلاس ناراحت شد و در رفتاری غیرقابل توجیه، با مشت به سینه یکی از دانش آموزان زد”.

حمیدرضا شعبانی افزود: میلاد زارع دانش آموز شیرازی پس از این ضربه احساس بی حالی کرد و پس از آن به مرکز فوریت های پزشکی (اورژانس) اطلاع داده شد و در نهایت، این دانش آموز به بیمارستان شهید رجایی شیراز منتقل شد.

وی اظهار کرد: “کمیته ای در ناحیه سه آموزش و پرورش شیراز متشکل از مسئول بازرسی این ناحیه، مدیر و مشاور تحصیلی مدرسه ماموریت یافتند که مراحل درمانی این دانش آموز را پیگیری کنند”.

مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: “به دنبال انجام مراحل درمانی، دانش آموز ساعت ۱۶ دوشنبه از بیمارستان مرخص شد”.

شعبانی ادامه داد: “پس از عکسبرداری از قفسه سینه دانش آموز مشخص شد که آسیبی به وی وارد نشده است و از این رو، اجازه ترخیص از بیمارستان داده شد”.

مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش فارس با بیان این که تنبیه بدنی و سلامت دانش آموزان، خط قرمز آموزش و پرورش تلقی شده وپیگیری این موارد وظیفه ماست گفت: “هیچ توجیهی برای تنبیه بدنی پذیرفته نیست و همچنین با توجه به درخواست والدین این دانش آموز، معلم خاطی سه شنبه به کمیته تخلفات اداری معرفی می شود”.

هنرستان شهید دوران در ناحیه سه آموزش و پرورش شیراز قرار دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید