خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  پلمب ۶۹ واحد صنفی پوشاک؛ دستگیری دو شهروند

پلمب ۶۹ واحد صنفی پوشاک؛ دستگیری دو شهروند

خبرگزاری هرانا ـ جعفری دولت آبادی دادستان تهران در پنجمین نشست دادستانی از دستگیری یک شهروند فعال در «ماساژ غیرمجاز» و هم‌چنین از دستگیری یک متهم «مروج فساد» خبر داد. در این جلسه قطبی معاون دادسرا با اعلام شناسایی  ۲۸۵ واحد صنفی فاقد مجوزِ دارای برند گفت که  از این تعداد ۱۳۰ مغازه تابلوهای خود را جمع‌آوری کرده و برای متصدیان ۱۵۸ فروشگاه دیگر اخطاریه ارسال شده است. در خصوص بازرسی مامورین اتحادیه های صنفی از واحدهای صنفی فعال در حوزه‌ی البسه، ۶۹ واحد پلمپ گردیده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از عصر ایران، پنجمین نشست دادستانی تهران با موضوع «عفاف و حجاب»، روز چهارشنبه پنجم آبان ماه با حضورمسئولان قضایی، انتظامی و نمایندگان دستگاه های اجرایی، به ریاست دادستان تهران برگزارشد.

جعفری دولت آبادی دادستان تهران در این جلسه از دستگیری یک شهروند فعال در «ماساژ غیرمجاز» و هم‌چنین از دستگیری یک متهم «مروج فساد» خبر داد.

به گفته دولت آبادی متهمان با صدور قرار تامین مناسب به زندان معرفی شده اند. وی مدعی شد هر دو متهم سابقه فعالیتهای غیرقانونی در زمینه «ترویج فساد و ابتذال جنسی» داشتهاند.

شناسایی ۲۸۵ واحد صنفی فاقد مجوزِ دارای برند

قطبی معاون دادسرا نیز در این جلسه  در مورد اقدامات صورت گرفته بر روی برندها با اولویت پوشاک گزارشی ارایه داد و در بیان چگونگی انجام ماموریت کارگروه مربوطه، از شناسایی ۲۸۸ واحد صنفی فاقد مجوزِ دارای برند خبر داد و افزود: از این تعداد ۱۳۰ مغازه تابلوهای خود را جمع‌آوری کرده و برای متصدیان ۱۵۸ فروشگاه دیگر اخطاریه ارسال شده است.

قطبی در خصوص بازرسی مامورین اتحادیه های صنفی از واحدهای صنفی فعال در حوزه‌ی البسه، اعلام نمود که طی این اقدام ۶۹ واحد پلمپ گردیده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید