خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  غرفه صنایع دستی قربانیان اسیدپاشی در نگارستان بوستان/ ویدئو

غرفه صنایع دستی قربانیان اسیدپاشی در نگارستان بوستان/ ویدئو

خبرگزاری هرانا ـ غرفه صنایع دستی قربانی های اسید پاشی در بوستان گفت و گو با حضور برخی هنرمندان تا دوشنبه تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، بوستان گفت و گو درخیابان کوی نصر چند روزی است میهمان قربانی های اسید پاشی است. آنان آثار هنری و صنایع دستی خود را در بخش نگارستان این بوستان عرضه کرده اند. روز پنجشنبه محسن توکلی کارگردان فیلم سینمایی “این زن می خواهد حقش را بگیرد” به همراه تهیه کننده این فیلم در غرفه آثار دستی قربانیان اسید پاشی حضور یافتند. فیلم یاد شده درباره قربانی اسیدپاشی است که چند روز دیگر اکران می شود.

روز جمعه نیز میترا حجار هنرپیشه نام آشنایی سینما که بازیگر نقش اصلی فیلم ” این زن می خواهد حقش را بگیرد ” است، در غرفه حضور یافت که با استقبال بازدید کنندگان مواجه شد و در عین حال تقاضای علاقه مندان برای دریافت آثار قربانیان اسیدپاشی افزایشی کم نظیر داشت.

قرار بود این غرفه به مدت یک هفته آثار قربانیان اسید پاشی را عرضه کند اما به علت استقبال بازدیدکنندگان تا روز دوشنبه تمدید شد.

مدیر نگارستان بوستان گفت و گو از علاقه مندان خواست تا با حضور در این غرفه با قربانیان اسیدپاشی همراهی کنند.

دوشنبه هفته گذشته دکتر صبوری و تهیه کننده فیلم “این زن می خواهد حقش را بگیرد ” از قربانیان اسیدپاشی برای اکران خصوصی فیلمش دعوت کرد و در حضور شش تن از این قربانیان قول داده شد که انجمنی برای آنها به ثبت برسد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید