خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان, زندانیان  >  پاسخ دادستان کل کشور به نامه نمایندگان مجلس در مورد نرگس محمدی

پاسخ دادستان کل کشور به نامه نمایندگان مجلس در مورد نرگس محمدی

خبرگزاری هرانا ـ دادستان کل کشور بدون ذکر نام نرگس محمدی فعال حقوق بشر زندانی از او با عناوین «عناصر مطرود و ضلع شوم» نام برد و به نمایندگان مجلس پاسخ داد که قبل از نوشتن نامه در حمایت از افراد، وضعیت پرونده آن‌ها را بررسی کنند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور گفت: “اخیراً تعدادی از نمایندگان نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضاییه نوشته و امضا کرده‌اند و خواستار حمایت از افرادی شده‌اند که یک ضلع شوم از یک مثلث هستند”.

دادستان کل کشور ادامه داد: “متأسفانه ضلع دیگر این مثلث در قالب مسئولانی است که در جامعه شاهد آن هستیم که نادانسته و از روی جهل و غفلت حرکت‌هایی می‌کنند”.

منتظری مدعی شد: “این افراد که نمایندگان مجلس خواستار حمایت از آن‌ها هستند پرونده‌هایی دارند که از وضعیت مناسبی برخوردار نیست و نمایندگان قبل از نوشتن نامه در حمایت از عناصر مطرود، وضعیت پرونده آن‌ها را بررسی کنند و آن را موردبررسی قرار دهند”.

دادستان کل کشور با این طرح این ادعا که اگر قوه قضائیه اسناد تخلف این افراد را برملا نمی‌کند دلیل این نیست که انسان‌های خوبی هستند، عنوان کرد: “اگر این حرکت‌ها از روی نادانی انجام شود برای جامعه و نظام مصیبت است و اگر این حرکت‌ها عمدی باشد برای جامعه مصیبت بزرگی است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید