خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  محمدرضا عارف؛ پرونده حوادث انتخابات سال ۸۸ اعم از حصر و زندان‌ها بسته شود

محمدرضا عارف؛ پرونده حوادث انتخابات سال ۸۸ اعم از حصر و زندان‌ها بسته شود

خبرگزاری هرانا ـ رییس فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم خاتمه دادن به پرونده حوادث انتخابات سال ۸۸ اعم از حصر و زندان‌ها گفت که مسائل و مشکلات سال ۸۸ باید در یک فضای کارشناسی ریشه‌یابی شود و سهم هر فرد، گروه و جریان از حوادث سال ۸۸ مشخص شود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، محمدرضا عارف با اشاره به انتشار «سیاست‌های کلی انتخابات» گفت: “مسائل و مشکلات سال ۸۸ باید در یک فضای کارشناسی ریشه‌یابی شود و سهم هر فرد، گروه و جریان از حوادث سال ۸۸ مشخص شود. باید پرونده حوادث انتخابات در سال ۸۸ اعم از حصر و زندان‌ها بسته شود؛ چرا که این مسئله به صلاح کشور است و برای این‌که بتوانیم این پرونده را خاتمه دهیم، به فضایی کارشناسی برای شناسایی علل و عوامل این حوادث نیاز داریم”.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: “مسئله ورود نظامیان به انتخابات و جانبداری از نامزدهای انتخاباتی یکی از انتقادهایی بود که در همان زمان انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ همواره مطرح کردیم و شخصاً در مبارزه‌های انتخاباتی سال ۹۲ نیز بارها این مسئله را بیان کردم و امروز باید از شورای نگهبان بخاطر نظارت دقیق برای رعایت این مسئله تقدیر کنیم”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید