خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  روزنامه قانون‌ ‘مجرم’ ‌شناخته‌ شد

روزنامه قانون‌ ‘مجرم’ ‌شناخته‌ شد

خبرگزاری هرانا ـ از پرونده‌های مورد رسیدگی امروز در جلسه دادگاه مطبوعات استان تهران؛ «روزنامه قانون» به دلیل شکایت سپاه پاسداران «مجرم» شناخته شد. اتهامات «خبر ورزشی» نیز با رضایت شاکی پرونده برطرف و پرونده مختومه اعلام شد. «شهیدنیوز» با اتهامات افترا و درج مطالب خلاف واقع، به اتفاق آرای اعضای هیات منصفه مجرم شناخته نشد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، علی اکبر کساییان گفت: “یکی از پرونده‌های مورد رسیدگی امروز در جلسه دادگاه مطبوعات استان تهران؛ رسیدگی به اتهامات پایگاه خبری شهیدنیوز بود. اتهام این پایگاه؛ افترا و درج مطالب خلاف واقع بود که به اتفاق آرای اعضای هیات منصفه مجرم شناخته نشد”.

به گفته دبیر هیات منصفه دادگاه مطبوعات استان تهران؛ اتهامات خبر ورزشی نیز با رضایت شاکی پرونده برطرف و پرونده مختومه اعلام شد.

کساییان درباره سرانجام پرونده روزنامه قانون و اتهامات وارد بر آن گفت: “در پرونده این روزنامه چند اتهام دیده می‌شد. یکی از آنها مربوط به شکایت سپاه پاسداران بود که روزنامه قانون بابت این شکایت با اکثریت آرا مجرم شناخته شد و توهین به مقدسات اسلامی اتهام دیگر این روزنامه بود که متهم با اکثریت آرا مجرم شناخته نشد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید