خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵, 26th of October 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ ساعت ۱۱:۱۷:۳۶

    خانه  > کارگران  >  دو کارگر آزادراه تهران-شمال آزاد شدند

دو کارگر آزادراه تهران-شمال آزاد شدند

خبرگزاری هرانا ـ منابع خبری در پروژه آزاد راه تهران-شمال از آزادی کارگرانی خبر می‌دهند که صبح روز پنجشنبه (۸ مهرماه) با شکایت کارفرما بازداشت و به مراجع قضایی منتقل شده بودند. گفته می‌شود که کارفرما از این کارگران به اتهام آنچه که هدایت اعتراض‌های صنفی اخیر کارگران پروژه آزاد راه تهران شمال نامیده می‌شود شکایت کرده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، این منابع کارگری گزارش کرد: “بعداز ظهر روز  پنجشنبه (هشتم مهر ماه) دو کارگر بازداشتی آزاد راه تهران -شمال با دستور قاضی پرونده آزاد شدند”.

از قرار معلوم این دو نفر پس از بازداشت به دادسرای شعبه ۵ صادقیه منتقل می‌شوند و در آنجا نیز مقام قضایی رسیدگی کننده ضمن صدور دستور برسی وتحقیق، دستور آزادی این دو کارگر را نیز صادر می‌کند.

بنا بر اعلام منابع کارگری، کارگران مذکور که در استخدام شرکت پیمانکاری «ارسا ساختمان» هستند، به عنوان راننده بیل مکانیکی و جوشکار شاغل در پروژه آزاد راه تهران -شمال مشغول کارند که باشکایت کارفرما در روز پنجشنبه برای ساعاتی بازداشت شدند.

گفته می‌شود که کارفرما از این کارگران به اتهام آنچه که هدایت اعتراض‌های صنفی اخیر کارگران پروژه آزاد راه تهران شمال نامیده می‌شود شکایت کرده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید