خبرگزاری هرانا

    خانه  > اندیشه و بیان  >  تهدید فرمانده سپاه کرمانشاه نسبت به برگزاری کنسرت موسیقی پاپ در این استان

تهدید فرمانده سپاه کرمانشاه نسبت به برگزاری کنسرت موسیقی پاپ در این استان

خبرگزاری هرانا ـ برگزاری کنسرت‌های موسیقی پاپ در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه بررسی شد، در این جلسه فرمانده سپاه  نبی اکرم کرمانشاه با محدود خواندن “صبر جوانان انقلابی” نسبت به برگزاری کنسزت موسیقی در این استان معترض شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، فرمانده سپاه نبی‌اکرم استان کرمانشاه با ادعای “نارضایتی اغلب افراد جامعه نسبت به ولنگاری فرهنگی در بحث برگزاری این مراسمات، ادامه داد: امروز شاهد رخ دادن برخی اتفاقات ناشایست در مقوله اجرای این برنامه‌ها هستیم که توجیه‌پذیر نیست.”

وی مدعی شد “تعداد اقلیتی از جامعه در این مراسمات حضور دارند که مبالغ زیادی برای تهیه بلیت می‌پردازند”

ریحانی در ادامه اعتراضات و تهدیدات خود نسبت به برگزاری کنسرت های موسیقی پان مدعی شد ” حرکات ناشایست، بی‌حجابی، رقاصی، اختلاط نامحرم و… در کنسرت‌ها موجب اعتراض عمومی شده و البته صبر مردم و جوانان انقلابی حدی دارد و دستگاه‌های نظارتی و قانونی قطعا نسبت به این وضعیت بی‌تفاوت نخواهند ماند.”

مطالب مرتـبط

یک نظر

  1. جناب آقای ریحانی
    چرا آمار بیکاری، اعتیاد، مهاجرت بدون بازگشت، طلاق، فحشا و … خشم این جوانان کذایی را برنمی انگیزد؟ چرا حضرتعالی برای این مسائل داد سخن در نمی دهید؟ چرا هیچگاه نگفتید که جوان کرمانشاهی در این فضای ضدفرهنگی چه می کشد و چه دردهاکه تمل نمی کند؟ درد مردم کرمانشاه هیچگاه درد شما نبود. نمی دانم اصالتا اهل کجا هستید، اما واضح است که کرمانشاهی نیستید، چرا که تاریخ نشان داده که موسیقی در قلب و در خون یک کرمانشاهی جای دارد و کرمانشاه قلب تپنده موسیقی ایرانی و کردی است.

نظر بگذارید