خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اعدام  >  اعدام یک زندانی در زندان وکیل آباد مشهد

اعدام یک زندانی در زندان وکیل آباد مشهد

خبرگزاری هرانا – هفته گذشته یک زندانی اهل شهرستان مرند با اتهام «حمل مواد مخدر» در زندان وکیل آباد مشهد به دار آویخته شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، هفته گذشته یک زندانی اهل شهرستان مرند در استان آذربایجان شرقی با اتهام «حمل مواد مخدر» در زندان وکیل آباد مشهد به دار آویخته شد.

هویت این زندانی توسط هرانا «عین اله محمدزاده» احراز شده است.

یک منبع نزدیک به خانواده محمد‌زاده در گفتگو با هرانا خاطرنشان کرد خانواده این زندانی اعدام شده بر «اجرا نشدن عدالت در دادگاه» در پرونده وی تاکید دارند.

مطالب مرتـبط

4 نظر

  1. او راننده بدبختی بود که با تهدید مسلحانه توسط افاغنه در افغانستان مجبور به حمل مواد شده بود و بعد از ورود به ایران دستگیر شد و قانون ایران ناعادلانه وی را محکوم کرد.او هیچ سابقه ای در زندگی خود در رابطه با مواد مخدر نداشت.او 5 سال در زندان بود و پسر وی در سال 93 در سانحه تصادف حین خدمت سربازی فوت کرد. مادر وی در این مدت سرطان گرفت و مرد. با وجود تمامی شواهدی که نشان میداد وی بیگناه است دادگستری تمام اینها را نادیده گرفت.حتی مقام انتظامی سند کتبی مبنی بر همکاری کامل وی در رابطه با دستگیری عوامل اصلی جرم به دادگاه ارایه داده بود.رای کمیسیون عفو کاملا خلاف ضوابط قانونی نوشته شده بود و درخواست عفو تنها یکبار به کمیسیون ارسال شد و اینکه هر زندانی میتواند در صورت منفی بودن جواب کمیسیون درخواست مجدد عفو دهد در قانون بصورت کاملا واضح بیان شده است.او به ناعادلانه ترین شکل ممکن اعدام شد.خدا لعنتشان کند حتی قوانینی را که خودشان نوشته اند را هم درست اجرا نمیکنند.

  2. وی پس از تحمل پنج سال زندان بدون مرخصی ظالمانه اعدام شد. دادگاه هیچ مدرکی مبنی بر گناهکار بودن وی نداشت اما تمامی دلایل و شواهد مبنی بر بیگناهی وی در پرونده را نادیده گرفت و تمامی تلاشهای خانواده وی برای آزادی ایشان بی ثمر بود.خدا لعنتشان کند. ما از خون وی نخواهیم گذشت.

  3. وی در عین بی عدالتی و بیرحمی حکومت ایران اعدام شد. وی کاملا بیگناه بود.

  4. من نمیدانم با این آدمکشی ها چه چیزی نصیب حکومت ایران میشود.خشونت و افراطی گری سرلوحه کار حکومت ایران هست و در ظاهر همه چیز را وارونه نشان میدهند و شب را روز جلوه میدهند.خشم خفته درون ملت ایران دیر یا زود شعله ور خواهد شد و کسانی که شرابشان خون ملت هست روزی در آتشی که خودشان برافروخته اند خواهند سوخت.اینها نه انسانیت حالیشان هست نه آزادی نه نوعدوستی و نه عدالت.شب و روز فکر و ذکر و کارشان استثمار ملتی است که از حقوق اولیه خودشان نیز محروم هستند.هرکس اعتراض میکند خفه اش میکنند.بنام خدا آدم میکشند و بنام اسلام خون ملت را سر میکشند. از خدا میخواهم روزی را ببینم که آنها که طناب های دار را آویخته اند خودشان از آنها آویخته شده اند.دلم خون است و حرفهای زیادی در گلویم ناگفته مانده اند.

نظر بگذارید