خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵, 20th of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ ساعت ۹:۱۰:۴۴

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  احضار مجدد محمود معصومی به اداره اطلاعات سپاه

احضار مجدد محمود معصومی به اداره اطلاعات سپاه

خبرگزاری هرانا – محمود معصومی از بازداشت شدگان مقابل ساختمان دنا، درپی احضار تلفنی بایستی صبح امروز به ستادخبری اداره اطلاعات سپاه مراجعه کند. این فعال مدنی مدتی قبل با تودیع وثیقه تا زمان برگزاری دادگاه از زندان تهران بزرگ (فشافویه) آزاد شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، محمود معصومی از بازداشت شدگان مقابل ساختمان دنا، درپی احضار تلفنی بایستی صبح امروز پانزدهم شهریورماه به ستادخبری اداره اطلاعات سپاه واقع در خیابان نیایش جنب ساختمان بسیج مستضعفین مراجعه کند.

یک منبع نزدیک به آقای معصومی با بیان این‌که این احضار برای چندمین بار پس از آزادی موقت اوست، در مورد علل آن به گزارشگر هرانا گفت: “تنها ذکر شده جهت ارائه پاره ای توضیحات بایستی به این مکان مراجعه کند.”

روز پنج‌شنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه تعدادی از هواداران محمدعلی طاهری، موسس گروه عرفان حلقه در تجمعی مقابل ساختمان لاستیک دنا بازداشت شدند. محمود معصومی یکی از این بازداشت شدگان بود که روز شنبه بیست و پنجم اردیبهشت در جلسه اول بازپرسی در دادسرای شهید مقدس زندان اوین علی‌رغم صدور کفالت برای آزادی به زندان تهران بزرگ (فشافویه) منتقل شد.

محمود معصومی ۲۱ساله اهل گنبد کاووس و دانشجوی رشته‌ی مکانیک هواپیما در دانشگاه ساها، مورخ ۲۸ اردیبهشت‌ماه از زندان تهران بزرگ جهت جلسه دوم بازپرسی در دادسرای شهید مقدس اوین منتقل و با صدور قرار بازداشت دوماهه به بند ۲-الف سپاه پاسداران در این زندان منتقل شد.

آقای معصومی روز ۱۷ خرداد بار دیگر به دلایل نامشخصی به زندان تهران بزرگ (فشافویه) منتقل و نهایتا در تاریخ ۲۴ خرداد ماه با تودیع وثیقه دویست میلیون تومانی موقتا تا زمان دادگاه از این زندان آزاد شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید