خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, کارگران  >  پایان اعتصاب کارگران شرکت عمران مارون اندیمشک

پایان اعتصاب کارگران شرکت عمران مارون اندیمشک

خبرگزاری هرانا – در واپسین ساعات اداری روز گذشته، کارگران شرکت عمران مارون (پروژه سدسازی) در شهرستان اندیمشک در هفتمین روز از اعتصاب اعتراضی خود با قول مساعد مسئولین این شرکت به طور مشروط به اعتصاب خود پایان دادند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، در واپسین ساعات اداری روز گذشته، کارگران شرکت عمران مارون (پروژه سدسازی) در ۲۷ کیلومتری اندیمشک در استان خوزستان پس از هفت روز به اعتصاب خود پایان دادند.

یک منبع نزدیک به این کارگران با اعلام این خبر در توضیح این اقدام به گزارشگر هرانا گفت: “در آخرین ساعات اداری روز گذشته نمایندگان شرکت عمران مارون (ریاست کارگاه ومعاون کارگاه) طی مذاکراتی که با کارگران داشتند وعده دادند که به زودی حقوق‌های معوقه پرداخت خواهد شد ازاین رو کارگران هم تصمیم گرفتند به طور مشروط دست از اعتصاب بکشند. حالا باید دید که مسئولین محترم این شرکت تا چه اندازه می‌توانند به تعهدات خود جامه عمل بپوشانند.”

لازم به یادآوری است، کارگران‌ شرکت عمران مارون به دلیل پرداخت نشدن ۵ ماه معوقات مزدی، از روز هفتم شهریور دست به اعتصاب زدند و این اعتصاب در روزهای بعد نیز ادامه یافت.

این کارگران در روز پنج شنبه هفته گذشته و در پنجمین روز موفق به دریافت سه ماه از معوقات مزدی خود شدند اما خواسته آنان تسویه مطالبات تا پایان مردادماه بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید