خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه 31 آگوست 2016, 20th of November 2019      آخرين بروز رسانی در 2016/08/31 ساعت 10:19:06

    خانه  > سایر گروهها  >  کنترل کاروان‌های عروسی از محضر توسط پلیس

کنترل کاروان‌های عروسی از محضر توسط پلیس

خبرگزاری هرانا ـ فرمانده انتظامی استان همدان گفت که نیروی انتظامی استان طرح کنترل و نظارت بر کاروان‌های عروسی را با اخذ تعهد از والدین عروس و داماد در محضر و هنگام عقد آغاز و تا پایان مراسم عروسی در دست اجرا دارد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، سردار حاجی‌محمد مهدیان‌نسب به موضوع کنترل و نظارت بر حفظ امنیت و آرامش عمومی جامعه به ویژه در مراسم‌های عروسی اشاره و اظهار کرد: “نیروی انتظامی استان در این راستا طرح کنترل و نظارت بر کاروان‌های عروسی را با اخذ تعهد از والدین عروس و داماد در محضر و هنگام عقد آغاز و تا پایان مراسم عروسی در دست اجرا دارد”.

وی بیان کرد: “پلاک‌زنی و توقیف خودروهای متخلف و برهم زننده نظم، امنیت و آرامش عمومی در کاروان‌های عروسی از جمله اقدامات قهری در مقابله با متخلفین است که در این راستا اجرا می‌شود”.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به برخی انواع محترقات صوتی که در محافل عروسی مورد استفاده قرار می‌گیرد، گفت: “این مواد محترقه که تشبیه به نارنجک می‌شود، اصوات مهیب و آزاردهنده دارند اما نارنجک نیستند اگرچه همین مواد هم که آزار و اذیت مردم و برهم زدن آرامش عمومی جامعه را به دنبال دارد، درصورت مشاهده ضبظ و با متخلف برخورد می‌شود”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید