خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  علیرغم تجمع کفن‌پوشان، کنسرت ناظری در تفت برگزار شد

علیرغم تجمع کفن‌پوشان، کنسرت ناظری در تفت برگزار شد

خبرگزاری هرانا ـ شهرام ناظری، شامگاه پنجشنبه چهارم شهریور با وجود تجمع مخالفان برگزاری کنسرت و بروز شایعات مختلف در فضای مجازی، در شهرستان تفت روی صحنه رفت و به اجرای برنامه پرداخت.

به گزارش خبرگزاری هرانا یه نقل از خبرآنلاین، کنسرت این خواننده موسیقی ایرانی که قرار بود ساعت ۲۰ امشب آغاز شود، به دلیل تجمع مخالفانی که بعضی از آنها کفن‌پوش هم بودند، با تاخیر و حاشیه های زیاد برگزار شد.

کنسرت شهرام و حافظ ناظری با مجوزهای لازم قرار بود در سالن قدس شهرستان تفت در ۲۵ کیلومتری یزد برگزار شود که عده‌ای با تجمع در مقابل سالن کنسرت، نماز اقامه کردند و دعای کمیل خواندند تا از این طریق اعتراض خود را به برگزارکنندگان کنسرت منعکس کنند.

از سوی دیگر، فراخوان‌های تلگرامی و دیگر شایعات فضای مجازی، جو ملتهبی را بر شهر تفت حاکم کرد که تا خبر لغو این کنسرت هم پیش رفت. عجیب‌تر از همه تصاویری از برگزاری دعای کمیل توسط جمعیتی انبوه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که مربوط به سال گذشته و محلی دیگر بود و ربطی به آنچه امشب در مقابل سالن قدس می‌گذشت، نداشت.

با وجود تمام این تنش‌ها، شایعات و مخالفت افرادی که در مقابل سالن کنسرت تجمع کرده بودند، شهرام ناظری به همراه پسرش و نوازندگان گروه با تاخیری زیاد روی صحنه سالن قدس شهرستان تفت حاضر شدند و برنامه خود را اجرا کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید