خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مرگ یک کارگر در معدن فلورین طبس

مرگ یک کارگر در معدن فلورین طبس

خبرگزاری هرانا ـ پیش ازظهر روز گذشته (یکم شهریور ماه) یک کارگر آتش بار معدن سنگ فلورین شماره‌ ۲ شهرستان طبس در اثر انفجار ناگهانی چالهای آتش باری و فقدان ایمنی محیط کار، جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، این حادثه حدود ساعت ۱۰:۱۵ صبح  روز گذشته در معدن سنگ فلورین شماره‌ی ۲ شهرستان طبس دراستان خراسان جنوبی برای یکی از کارگران آتش بار به نام «حسن فاطمی » اتفاق افتاد که تحت مسئولت شرکت سرمایه‌گذاری توسعه نور  کار می کرد.

از قرار معلوم در هنگام حادثه آقای فاطمی که مسئولیت روشن کردن فتیله انفجاری آتشباری را به تنهایی بر عهده داشته به دلیل فقدان ایمنی محیط کار پس از انفجار ناگهانی  چالها ی انفجاری  بشدت مجروح می‌شود.

بر پایه این اطلاعات این کارگر حادثه دیده  پس از وقوع انفجار پس از طی مسافتی حدود ۴۰ متری خود را به سختی  به درب  ورودی تونل می رساند.

به نقل از همکاران وی گفته شده است  آقای فاطمی پس از خروج از تونل در حالی به زمین افتاد که از ناحیه سر وصورت وسینه بشدت مجروح شده بود.

طبق اظهارات آنان، کارگرانی که خارج از تونل در جان پناه مستقر بودند به  کمک او رفتند که در نهایت این کارگر ۵۰ ساله حین انتقال به بیمارستان طبس بر اثر شدت جراحات وارده و مشکلات تنفسی، جان خود را از دست داد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید