خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  تجمع اعتراضی کارکنان پتروشیمی بندر امام مقابل فرمانداری

تجمع اعتراضی کارکنان پتروشیمی بندر امام مقابل فرمانداری

خبرگزاری هرانا ـ جمعی از کارکنان قرارداد موقت پتروشیمی بندر‌امام در اعتراض به تبعیض در پرداخت حقوق و مزایا و اجرایی نشدن حکم اداره کار و دستگاه قضایی مقابل فرمانداری شهرستان ماهشهر تجمع کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، جمعی از کارکنان قرارداد موقت پتروشیمی بندر امام از صبح امروز در اعتراض به وجود تبعیض در پرداخت حقوق و مزایا و اجرایی نشدن حکم اداره کار و دستگاه قضایی مقابل فرمانداری شهرستان ماهشهر تجمع کردند.

بر اساس این گزارش، تجمع‌کنندگان که تعدادشان بیش از ۱۰۰ نفر بود خواستار یکسان‌سازی قراردادهای جاری و آتی کارکنان قراردادی مدت موقت و پرداخت حقوق و مزایا با توجه به شرایط و محیط کار و کارگاه یکسان و یکنواخت و با استناد به ماده ۲۷ قوانین حاکم بودند.

بر اساس این گزارش، معاون فرماندار شهرستان ماهشهر برای ارائه توضیحات لازم و رسیدگی به مشکل به وجود آمده در جمع معترضان حضور پیدا کرد.

سالم عبادی در جمع این تجمع‌کنندگان گفت: در چند روز گذشته جلساتی با مدیران ارشد پتروشیمی بندر امام برگزار شده و امیدواریم به زودی این مشکل برطرف و کارکنان پتروشیمی بندر امام به حق و حقوق خود دست پیدا کنند.

این تجمع پس از حضور و سخنان معاون فرماندار شهرستان بندر ماهشهر به پایان رسید.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید