خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵, 14th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ ساعت ۲۲:۰۷:۵۱

    خانه  > زنان  >  تذکر پلیس فرودگاه به مسافران بدحجاب

تذکر پلیس فرودگاه به مسافران بدحجاب

خبرگزاری هرانا ـ رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور گفت “همکاران ما در پلیس فرودگاه‌های کشور، در حین گشت‌زنی‌های خود در برخورد با افرادی که خدای ناکرده نسبت به رعایت شئونات اسلامی توجه لازم را نداشته‌ و در اصطلاح حجاب نامتعارفی دارند، تذکرات قانونی را می‌دهند”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از خبرگزاری تسنیم، سردار حسن مهری با اشاره به وظیفه پلیس فرودگاه‌ها در موضوع نظارت بر رعایت شئونات اسلامی در فضای فرودگاه‌ها اظهار کرد: “همکاران ما در پلیس فرودگاه‌های کشور، در حین گشت‌زنی‌های خود در برخورد با افرادی که خدای ناکرده نسبت به رعایت شئونات اسلامی توجه لازم را نداشته‌ و در اصطلاح حجاب نامتعارفی دارند، تذکرات قانونی را می‌دهند”.

وی خاطرنشان کرد: “با توجه به جدی‌گرفتن تذکرات پلیس توسط مسافران و همکاری خوب آن‌ها با پلیس، خوشبختانه هیچگونه مورد خاصی در این حوزه نداشتیم”.

مهری در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا پلیس در خصوص رعایت حجاب و شئونات اسلامی، به مسافران و گردشگران خارجی نیز تذکرات لازم را می‌دهد یا خیر گفت: “مسافران خارجی در حین اخذ ویزای کشورمان و قبل از ورود به ایران، نسبت به رعایت قانون کشور در موارد مختلف از جمله شئونات اسلامی، توجیه کامل شده و تذکرات لازم برای رعایت حجاب به آن‌ها داده می‌شود”.

رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور تاکید کرد: “خوشبختانه معمولاً مسافران خارجی، نسبت به رعایت حجاب و شئونات کشورمان توجه لازم را دارند و در سال جاری هیچ موردی از بی حجابی توسط مسافران خارجی در فرودگاه‌های کشور مشاهده نشده است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید