خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  سقوط مرگبار کارگر ۲۸ ساله از طبقه چهارم در تبریز

سقوط مرگبار کارگر ۲۸ ساله از طبقه چهارم در تبریز

خبرگزاری هرانا ـ صبح امروز سقوط کارگر ۲۸ ساله از طبقه چهارم به دلیل فقدان ایمنی محیط کار  در ساختمان در حال ساخت مرگ او را رقم زد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: “ساعت ۹:۳۰ صبح امروز، سقوط مردی از طبقه چهارم به اپراتوری فوریت های پزشکی شهرستان سراب از شهر مهربان گزارش شد”.

حبیب حسینقلی زاده  افزود: “با اعلام این حادثه، پایگاه اورژانس ۱۱۵ مهربان به محل حادثه که ساختمان در حال ساخت بود، اعزام و از مصدومیت شدید کارگر ۲۸ ساله ای خبر دادند که از طبقه چهارم سقوط کرده بود”.

وی ادامه داد: “تکنسین های اورژانس ۱۱۵ اقدامات ثابت سازی و احیائی را برای بیمار آغاز کرده و مصدوم را به درمانگاه انتقال می دهند”.

حسینقلی زاده افزود: “با توجه به وخامت حال مصدوم، درخواست بالگرد اورژانس هوائی نیز انجام شد که متاسفانه به دلیل شدت صدمات وارده،مصدوم فوت کرد”.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: “رعایت اصول ایمنی در محل کار و اجرای قوانین ایمنی توسط کارفرمایان و کارگران، از بروز حوادث تلخ جلوگیری می کند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید