خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵, 20th of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۶/۱۹ ساعت ۰:۰۷:۵۶

    خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  برگزاری دو تجمع اعتراضی در کشور

برگزاری دو تجمع اعتراضی در کشور

خبرگزاری هرانا ـ دو تجمع اعتراضی توسط کارگران شرکت پیمانکاری سایبر بیرنگان در استان چهارمحال بختیاری در ادامه بی‌توجهی کارفرما به معوقات مزدی‌شان، مقابل فرمانداری شهرستان کوهرنگ و همچنین توسط مردم دهستان هپرو از توابع شهرستان باغملک در اعتراض به آب شرب ناسالم ظرف روز گذشته و امروز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، روز گذشته کارگران شرکت پیمانکاری سایبر بیرنگان در استان چهارمحال بختیاری در ادامه بی‌توجهی کارفرما به معوقات مزدی‌شان، مقابل فرمانداری شهرستان کوهرنگ دست به اعتراض صنفی زدند.

روز گذشته گروهی از کارگران شرکت پیمانکاری سایبر بیرنگان که در زمینه ساختمان سدسازی و تاسیسات آبیاری در منطقه کوهرنگ استان چهارمحال بختیاری فعالیت دارند، به دلیل پرداخت نشدن مطالبات مزدی‌شان از تیرماه سال گذشته (۹۴) مقابل ساختمان فرمانداری این شهرستان تجمع کردند.

 به گفته معترضان؛ این تجمع در اعتراض به بی‌توجهی مدیریت شرکت سایبر نسبت به تاخیر در پرداخت مطالبات آنان انجام شده است.

کارگران شرکت سایبر در تجمع روز گذشته خود خواهان آن بودند که فرماندار کوهرنگ به «وضعیت معیشتی» و «بلاتکلیفی» آنها رسیدگی کند که ظاهرا فرماندار به آنها وعده‌هایی در خصوص پیگیری مطالبات‌شان داده است.

پیش از این کارگران شرکت سایبر تجمعات متعددی را در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات مزدی برگزار کرده بودند که با بی‌توجهی کارفرما مواجه شده بود.

تجمع اعتراض آمیز مردم دهستان هپرو به آب شرب ناسالم

 

به گزارش بسیج، صبح امروز مردم دهستان هپرو از توابع شهرستان باغملک در اعتراض به آب شرب ناسالم تجمع کردند.

در تابستان امسال مردم شهرستان باغملک و روستاهای اطراف نسبت به قطعی های مکرر آب و کم آبی گلایه داشتند و تا جایی که برخی روستاها تا چند روز از داشتن آب شرب محروم بودند.

در پی این گلایه های فراوان مردم دهستان هپرو که کاسه صبرشان لبریز شد و صبح امروز در سه راهی وحدت تجمع و با بستن جاده اعتراض خود را به گوش مسئولین شهری و استانی رساندند.

شایان ذکر است،  این تجمع با حضور مسئولین و نیروهای امنیتی نیز همراه بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید