خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  نبود بودجه برای جمع کردن ۱۰۴ هزار بخاری نفتی از کلاس های درس

نبود بودجه برای جمع کردن ۱۰۴ هزار بخاری نفتی از کلاس های درس

خبرگزاری هرانا ـ رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خاطرنشان کرد “اگر بودجه تخصیص یابد یک یک سال می توانیم بخاری نفتی و گازی را از ۱۰۴ هزار کلاس درس جمع آوری کنیم”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، مرتضی رئیسی در دومین روز از سی و سومین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور که در سالن اجلاس در حال برگزاری است، گفت: “از تعداد هزار و ۲۱۶ پروژه در سال ۹۲، به ۲ هزار پروژه در سال ۹۴ رسید”.

وی افزود: “تعداد ۱۱ هزار و ۲۰۰ کلاس درس جدید استاندارد در سال گذشته به آموزش و پرورش تحویل داده اشد. اگر بودجه تخصیص داده شود تعداد ۵ هزار و ۵۰۰ کلاس درس دیگر را تا آغاز سال تحصیلی آینده تحویل خواهیم داد”.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور بیان کرد: “سرانه فضای آموزشی از ۴.۸۶ متر مربع به ازای هر دانش آموز به ۵.۱ متر مربع تا پایان سال ۹۴ رسیده است”.

وی ادامه داد: “در سال ۹۲، ۲۱۱ هزار کلاس درس با بخاری نفتی و گازی گرم می شدند اما در حال حاضر تعداد ۱۰۷ هزار کلاس درس با بخاری نفتی و گازی خداحافظی کردند”.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خاطرنشان کرد: “اگر بودجه تخصیص یابد یک یک سال می توانیم بخاری نفتی و گازی را از ۱۰۴ هزار کلاس درس جمع آوری کنیم”.

وی تصریح کرد: “تعهدات خیرین در سال ۹۴، ۸۴۰ میلیارد تومان بود و ۳۱ درصد پروژه های نیمه تمام با مشارکت خیرین و سایرین نهادها انجام شده است”.

رئیسی گفت: “آئین نامه زیرنظام فضا و تجهیزات در شورای عالی آموزش و پرورش به تصویب رسیده است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید