خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵, 20th of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ ساعت ۰:۳۵:۰۸

    خانه  > فرهنگی  >  وزیر ارشاد : یک استان نمی‌تواند خارج از قاعده عمل کند

وزیر ارشاد : یک استان نمی‌تواند خارج از قاعده عمل کند

وزیر ارشاد با انتقاد از تصمیم دادستان مشهد مبنی بر لغو تمامی کنسرت ها در استان خراسان رضوی گفت: می‌گویند مشهد شهر مقدسی است و شرایط خاص خود را دارد. بسیار خب، کنسرت‌ها آنجا برگزار نشود ولی چرا برای برگزاری کنسرت‌ها در شهرهای دیگر استان خراسان دخالت می‌کنند؟

 به گزارش هرانا به نقل از ایلنا، علی جنتی در حاشیه جلسه عصر امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر تصمیم دادستان مشهد درمورد لغو تمامی کنسرت های موسیقی تا اطلاع ثانوی در خراسان رضوی و نیز لغو کنسرت سالار عقیلی در این استان گفت: تاکنون همه کنسرت های سالارعقیلی بدون حاشیه بوده است اما اجازه ندادند کنسرت وی برگزار شود.

وی با اشاره به لغو کنسرت شهرام ناظری و علیرضا قربانی در استان خراسان رضوی نیز گفت: لغو این کنسرت‌ها به دلایل واهی بوده و قوه قضاییه با این کارها برای خود هزینه درست می‌کند. می‌گویند مشهد شهر مقدسی است و شرایط خاص خود را دارد. بسیار خب، کنسرت‌ها آنجا برگزار نشود ولی چرا برای برگزاری کنسرت‌ها در شهرهای دیگر استان خراسان دخالت می‌کنند؟

وزیر ارشاد با تاکید براینکه باید با مقامات قضایی صحبت کرد تا این مسئله حل شود، اظهار کرد: نمی‌شود یک استان خارج از قواعد کشور عمل کند. یک استان که جزیره‌ی جداگانه نیست.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید