خبرگزاری هرانا

    خانه  > کارگران  >  نماینده بناب: به داد کارگران مجتمع فولاد برسید

نماینده بناب: به داد کارگران مجتمع فولاد برسید

خبرگزاری هرانا ـ نماینده مردم بناب در تذکری با تاکید بر معضل بیکاری خواستار رسیدگی به وضعیت کارگران مجتمع فولاد بناب شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، ضیاء الله اعزازی در تذکرشفاهی امروز خود طی جلسه علنی مجلس خطاب به رئیس جمهور اظهار کرد: “واقعا بیکاری بیداد می‌کند و رکود به عنوان مشکل اساسی جامعه است. گفته می‌شود از رکود گذشته‌ایم اما در جامعه اثراتش را نمی‌بینیم، انتظار می‌رود که با جدیت به این موضوع ورود کرده و از کارگاههای کوچک حمایت جدی شود. البته جلساتی هم در مورد اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود ولی هنوز مردم به خوبی نتیجه آن را ندیده‌اند”.

وی در ادامه بیان کرد:‌ “با عنوان مثال مجتمع فولاد بناب پیش از این دو هزار نفر نیرو داشته و کارگران در آن مشغول به کارند اما بیش از دو سال است که این مجتمع با مشکل مواجه شده و در حال تعدیل نیرو است به هر جایی هم که مراجعه کرده‌ایم جوابی نگرفته‌ایم”.

نماینده مردم بناب در مجلس افزود: “خوشبختانه مسئولیت این کارخانه با آقای جهانگیری برادر معاون اول رئیس جمهور است و همه مسئولین در جریان موضوع هستند اما کسی به داد اینها نمی‌رسد”.

اعزازی در مورد وضعیت دریاچه ارومیه نیز گفت:‌ “هنوز چیزی در جهت نجات دریاچه ارومیه نمی‌بینیم. نمی‌دانم این اعتبارات که تخصیص یافته در کجا هزینه می‌شود البته شنیده‌ام که در دانشگاههای تهران هزینه می‌شود ولی اینکه درست است یا نه را نمی‌دانم”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید