خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵, 13th of June 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۵/۱۶ ساعت ۲۲:۱۱:۵۱

    خانه  > اندیشه و بیان  >  پانصد تذکر و مسدود شدن ۲۰ سایت و وبلاگ مدلینگ در سه ماهه اول امسال

پانصد تذکر و مسدود شدن ۲۰ سایت و وبلاگ مدلینگ در سه ماهه اول امسال

خبرگزاری هرانا ـ سخنگوی ناجا با اشاره به موضوع مدلینگ بر عدم موافقت پلیس با شوی لباس تاکید کرد و با اعلام خبر ۵۰۰ تذکر و مسدود شدن ۲۰ سایت و وبلاگ مدلینگ، از تشکیل ۴۵ پرونده قضایی در این حوزه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، سردار سعید منتظرالمهدی اظهار داشت: “شواهد متقنی در دست است که نشان می‌دهد شماری از افراد کج‌رو و منحرف، با راهبری و هدایت شبکه‌های خارجی، در پی هنجارشکنی فرهنگی و ترویج الگوهای رفتاری مغایر با ارزش‌های پذیرفته شده در جامعه هستند که برابر ضوابط قانونی، شناسایی این افراد در دست اقدام است”.

سخنگوی ناجا افزود: “البته گزارشی از فعالیت باندهایی که عامدانه و به صورت برنامه‌ریزی شده، با اجیر کردن افرادی، مبادرت به تبلیغ و پوشش مدل‌های خاصی در سطح معابر و یا مدلینگ خیابانی کنند، وجود ندارد اما متاسفانه برخی افراد ناآگاه به دنبال رسمی کردن مدلینگ و یا نمایش زنده لباس هستند که تاکنون پلیس هیچگونه موافقتی با این موارد نداشته است”.

منتظرالمهدی در ادامه با ارائه آماری از برخوردهای پلیس در این حوزه گفت: “در سه ماهه نخست امسال به بیش از ۵۰۰ سایت و وبلاگ تذکرات لازم داده شد که خوشبختانه این تذکرات در اغلب موارد موثر بوده است”.

سخنگوی پلیس با بیان اینکه در سال جاری ۴۵ مورد پرونده قضایی نیز در این خصوص تشکیل شده است، افزود: “علاوه بر این موارد، با هماهنگی مراجع قضایی، حدود ۲۰ سایت و وبلاگ و صفحه از دسترس خارج شده‌اند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید