خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  سقوط مرگبار کارگر ساختمانی

سقوط مرگبار کارگر ساختمانی

خبرگزاری هرانا ـ کارگر جوان به دلیل فقدان ایمنی محیط کار پس از سقوط از طبقه ششم ساختمان نیمه کاره در تهران، جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، به دنبال تماس کارگران ساختمانی با سامانه ۱۲۵ و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران آتش نشانان ایستگاه ۴۸ به همراه گروه امداد و نجات ۱۱ را ساعت ۱۱:۱۰ روز گذشته به خیابان پیروزی، خیابان شهید کریم شاهیان اعزام کرد.

اکبر طالقانی رئیس ایستگاه ۴۸ در این مورد گفت: “کارگران در حال کار در یک ساختمان در حال احداث بودند که به یکباره یکی از کارگران از طبقه ششم به انتهای چاهک آسانسور سقوط کرد”.

وی اضافه کرد: “نیروهای عملیاتی بی درنگ خود را به محل حادثه رساندند و پس از ایمن سازی محل حادثه و فیکس کردن کارگر ۳۳ ساله بر روی برانکارد، وی را از محل حادثه خارج کرده و تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل دادند”.

این رئیس ایستگاه تصریح کرد: “متأسفانه پس از معاینات اولیه مرگ کارگر جوان از سوی عوامل اورژانس تأیید شد و آتش نشانان پس از ارائه تذکرات ایمنی به مسئولین ساختمان و تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی، مأموریت خود را به پایان رساندند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید