خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵, 22nd of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۵/۱۰ ساعت ۲۱:۵۰:۲۵

    خانه  > اندیشه و بیان  >  لغو سخنرانی لطف‌الله میثمی با فشار برخی نهادها

لغو سخنرانی لطف‌الله میثمی با فشار برخی نهادها

خبرگزاری هرانا ـ روز جمعه سخنرانی لطف‌الله میثمی فعال سیاسی و مدیرمسئول چشم‌انداز ایران در ملایر با تذکر برخی نهادها و مسئولان لغو شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، روز جمعه سخنرانی لطف‌الله میثمی فعال سیاسی و مدیرمسئول چشم‌انداز ایران در ملایر با تذکر برخی نهادها و مسئولان لغو شد که پس از آن، اصلاح‌طلبان ملایر بیانیه‌ای منتشر کردند که در آن آمده بود « به توصیه مؤکد مسئولان محترم قضایی و امنیتی شهرستان، تلخ‌کامانه پذیرفتیم جلسه را منتفی اعلام کنیم تا بهانه به دست قانون‌شکنان دلواپس نداده باشیم.»

مهرداد سایه‌وند رئیس دوره‌ای شورای احزاب و تشکل‌های اصلاح‌طلب ملایر گفت: “موضوع سخنرانی آقای میثمی انتخابات سال ۹۶ بود که قبل از مراسم از برخی نهادها تماس گرفتند و توصیه کردند که این سخنرانی لغو شود”.

دبیر حزب اعتماد ملی ملایر افزود: “در این تماس گفته شد جلسه‌ای با دادستانی برگزار شده و صلاح نیست در این شرایط این جلسه برگزار شود”.

او با اشاره به سابقه لغو چنین جلساتی در ملایر گفت: “پیش از این برنامه سخنرانی زیباکلام استاد دانشگاه تهران و علی شکوری‌راد دبیر کل حزب اتحاد ملت کنسل شده بود و با بعضی برنامه‌ها نیز  مخالفت جدی شده بود، مثل سخنرانی آقای علی‌حسینی نماینده نهاوند در مجلس ششم که در هنگام سخنرانی او عده‌ای شعار مرگ بر منافق دادند و بنرهای حمایتی از او را آتش زدند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید