خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها  >  عامل اسید پاشی در شاهرود دستگیر شد

عامل اسید پاشی در شاهرود دستگیر شد

خبرگزاری هرانا ـ معاون عملیات فرماندهی نیروی انتظامی استان سمنان از دستگیری عامل اسید پاشی در شاهرود خبر داد و گفت که این فرد که در هنگام معامله و دعوای مواد مخدر اقدام به اسیدپاشی کرده بود دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، سرهنگ سید مجتبی اشرفی اظهار داشت: “یک فقره اسیدپاشی در شاهرود رخ داد که کشف کامل این پرونده، با تلاش پلیس تنها ساعتی پس از وقوع و در همان روز حادثه انجام شد”.

وی اظهار داشت: “ساعت ۱۶ روز شنبه بیست و ششم تیر۹۵، وقوع یک فقره اسید پاشی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد”.

معاون عملیات فرماندهی نیروی انتظامی استان سمنان گفت: “در بررسی های بعدی مشخص شد مصدوم این حادثه به بیمارستان امام حسین شاهرود منتقل شده که ماموران با مراجعه به این مرکز درمانی، موضوع را پیگیر شدند”.

اشرفی خاطرنشان کرد: “مصدوم فردی ۳۵ ساله به نام مهرداد است که برای خرید مواد مخدر به سامان فروشنده ۳۸ ساله و سابقه دار مواد مراجعه کرده بود و طرفین هنگام خرید و فروش مواد با توجه به اختلاف های قبلی، با هم درگیر شدند که فروشنده اقدام به اسید پاشی کرد و مهرداد از ناحیه دست و قسمتی از سینه دچار سوختگی شد”.

وی به تشکیل تیم ویژه ای از ماموران پلیس شاهرود اشاره کرد و گفت: “در اقدامی به موقع و ضربتی، عامل اسید پاشی دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفت”.

معاون عملیات فرماندهی نیروی انتظامی استان سمنان با اشاره اعتراف صریح سامان به جرم خود گفت: “پرونده پس از تکمیل به همراه متهم به دادسرا ارسال شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید