خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اعدام  >  دست‌کم ۹ زندانی در زندان قزلحصار اعدام شدند

دست‌کم ۹ زندانی در زندان قزلحصار اعدام شدند

خبرگزاری هرانا – حکم اعدام دست‌کم ۱۱ زندانی که از زندان‌های مختلف روز گذشته جهت اجرای حکم به سلول‌های انفرادی زندان قزلحصار کرج منتقل شده بودند، سحرگاه امروز اجرا شد. یکی از این اعدام شدگان زن بوده است. هرانا توانسته است تا لحظه تنظیم این خبر هویت دونفر از آنان را احراز کند. دوتن از این زندانیان منتقل شده نیز در ملا عام و به طور جداگانه اجرا شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، ۹ زندانی سحرگاه امروز در زندان قزلحصار  و دوتن در ملا عام به دار آویخته شدند.

این ۱۱ زندانی روز گذشته از زندان‌های مختلف شامل ۴ زندانی از زندان ندامتگاه، ۴ زندانی از زندان تهران بزرگ، ۱ زندانی از زندان قزلحصار، ۱ زندانی از زندان رجایی شهر کرج و ۱ زن از محلی نامشخص به انفرادی های زندان قزلحصار کرج منتقل شده بودند.

«سعید صابری و مسلم بهرامی» هویت دوتن از این زندانیان اعدام شده است که هرانا توانسته تا لحظه تنظیم این خبر احراز کند.

گفته می‌شود این زندانیان با اتهامات مربوط به جرایم مواد مخدر به اعدام محکوم شده بودند. مسئولین و ارگان های قضایی نیز تا کنون دراین باره اطلاع رسانی نکرده اند.

بنا به گفته سیدحسین حقیقی فرمانده انتظامی شهرستان کرج، هویت دو زندانی دیگر با اتهام تجاوز به عنف «ق.ج» و «م.ر» اعلام شد که در مهرشهر کرج در ملاءعام به دار آویخته شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید