خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, گزارش تصویری  >  برگزاری دعای معراج برای شفای سجاد توفیقیان، قربانی خشونت پلیس/ تصاویر

برگزاری دعای معراج برای شفای سجاد توفیقیان، قربانی خشونت پلیس/ تصاویر

خبرگزاری هرانا ـ سجاد توفیقیان سه‌شنبه شب ۱۵ تیرماه در دهدشت از توابع یاسوج درپی ضرب‌وشتم قرار گرفتن با «باتوم برقی» توسط دو مامور نیروی انتظامی در بیمارستان «امام سجاد» یاسوج بستری شد و مدتی بعد به کما رفت. به گفته خانواده وی، پزشکان از وی قطع امید کرده‌اند. جمعی از شهروندان دهدشتی با برگزاری مراسم دعای معراج جهت شفای سجاد توفیقیان در مسجد امام سجاد دهدشت گرد هم آمدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، یک رسانه محلی در کهگیلویه و بویراحمد گزارش داد دعای معراج به دعوت خانواده توفیقیان با حضور جمعی از مردم شهر، اقوام و آشنایان جهت شفای فرزندشان “سجاد توفیقیان”در مسجد امام سجاد دهدشت برگزار شد. در حالیکه هیچ یک از مسولین در این مراسم حضور نداشتند.

سجاد توفیقیان جوان دهدشتی به کما رفته ای است که خبر آن را پرای نخستین بار هرانا منتشر کرده بود، واقعه ضرب و شتم او پس از مرگ پرابهام “نادر داستان پور” که در شرایط مشابهی چند روز پیش در بازداشتگاه پلیس جان باخت به شدت در فضای مجازی بازتاب داشته است و مردم واکنش های متعددی به این خبر داده اند.

لازم به ذکر است که سجاد توفیقیان سه‌شنبه شب ۱۵ تیرماه در دهدشت از توابع یاسوج درپی مورد ضرب‌وشتم قرار گرفتن با «باتوم برقی» توسط دو مامور نیروی انتظامی در بیمارستان «امام سجاد» یاسوج بستری شد و مدتی بعد به کما رفته است. به گفته خانواده وی، پزشکان از وی قطع امید کرده‌اند.

برای اطلاعات بیشتر گزارش هرانا از این واقعه را اینجا بخوانید.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید