خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵, 19th of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۴/۱۶ ساعت ۱۶:۵۷:۴۴

    خانه  > اندیشه و بیان, زنان  >  مخالفت نماینده ولی فقیه با حضور بانوان در ورزشگاه؛ علم الهدی: برگزاری کنسرت در مشهد ابتذال و جسارت است

مخالفت نماینده ولی فقیه با حضور بانوان در ورزشگاه؛ علم الهدی: برگزاری کنسرت در مشهد ابتذال و جسارت است

خبرگزاری هرانا ـ نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت که برگزاری کنسرت ابتذال بوده و برپایی آن در مشهد جسارت به امام رضا است. وی که به افراط گرایی اشتهارر دارد همچنین فراهم کنندگان زمینه حضور بانوان در ورزشگاهها را متهم به منحرف کردن مسیر اسلام خواند که به گفته او جایشان در “جهنم” خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، سید احمد علم‌الهدی صبح امروز در خطبه‌های نماز عید فطر که در حرم امام هشتم شیعیان برگزار شد، با بیان اینکه مسئله موسیقی مربوط به فتاوای مراجع تقلید است، برگزاری کنسرت را از مسئله موسیقی مجزا دانست و تصریح کرد: “کنسرت حاشیه‌ای ابتذال‌آفرین دارد، چراکه اظهار هیجان در حاشیه کنسرت‌ها شکلی از گناه است که در زندگی اجتماعی ما بروز کرده است”.

خطیب نماز عید فطر تصریح کرد: “کنسرت در ایران با ابتذال همراه است و در مشهد بی‌حرمتی و جسارت به امام رضا است”.

علم‌الهدی با انتقاد از اینکه در ایام ماه رمضان برخی از مسابقات ورزشی با حضور بانوان در ورزشگاه برگزار شد، گفت: “جهنم جای صرفاً گنهکاران نیست؛ بلکه افرادی که مسیر اسلام را منحرف می‌کنند جایشان در جهنم خواهد بود”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید