خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵, 22nd of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۴/۱۶ ساعت ۲:۰۶:۵۶

    خانه  > کارگران  >  مرگ یک کارگر حین کار در تهران

مرگ یک کارگر حین کار در تهران

خبرگزاری هرانا ـ به دلیل فقدان ایمنی در محیط کار، یک کارگر ۲۵ ساله افغانستانی بر اثر سقوط بالابر در یک ساختمان در حال ساخت در جنت آباد مرکزی، جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: “بر اثر سقوط بالابر در یک ساختمان در حال ساخت در جنت آباد مرکزی یک کارگر ۲۵ ساله افغانستانی در این حادثه جان باخت”.

سید جلال ملکی روز سه شنبه افزود: “ساعت ۱۹:۰۸ روز گذشته حادثه سقوط بالابر در ساختمانی واقع در جنت آباد مرکزی خیابان ۱۶ متری جنوبی به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران یک ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند”.

وی خاطرنشان کرد: “در این ساختمان پنج طبقه کارگر جوانی از طبقه دوم این ساختمان یک دستگاه تلویزیون را به وسیله بالابر حمل می کرد که به یکباره این بالابر به همراه کارگر به طبقه منهای دوم ساختمان سقوط کرد”.

ملکی با بیان اینکه کارگر افغانستانی در درون چاهک طبقه منهای دوم حبس شده بود گفت: “آتش نشانان با استفاده از تجهیزات لازم این کارگر را از درون چاهک خارج کرده و به تشخیص عوامل اورژانس مشخص شد که وی بدلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد”.

سخنگوی سازمان آتش نشانی بی احتیاطی و رعایت نکردن اصول ایمنی را از عوامل سقوط این بالابر اعلام کرد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید