خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵, 24th of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۴/۱۴ ساعت ۲۳:۵۳:۰۵

    خانه  > سایر گروهها  >  کیفرخواست متهم اسیدپاشی در سمنان صادر شد

کیفرخواست متهم اسیدپاشی در سمنان صادر شد

خبرگزاری هرانا ـ دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان با اشاره به موضوع اسیدپاشی که اواخر سال گذشته در شهرستان سمنان اتفاق افتاد گفت که با صدور قرار جلب دادرسی، کیفرخواست متهم اسیدپاشی در سمنان صادر شد. بنابر گزارشات یک تبعه غیرابرانی مرد با حضور در آرایشگاه زنانه در سمنان با لباس مبدل زنانه اقدام به اسیدپاشی بر روی دو زن در این آریشگاه کرد که از سوی مأموران پلیس استان سمنان دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، حیدر آسیابی عصر امروز در نشستی با اعضای شورای قضایی استان سمنان با اشاره به اینکه پرونده این جرم به‌صورت فوق‌العاده رسیدگی شده است خاطرنشان کرد: “بر اساس قرائن موجود، متهم علاوه بر اقدام به اسیدپاشی، جرائمی مانند تهدید، سرقت و آزار و اذیت را نیز انجام داده است”.

آسیابی با اشاره به اینکه متهم هنوز مدارک هویتی درستی ارائه نکرده است اظهار داشت: “بر اساس قرائن موجود، متهم ایرانی نبوده و از اتباع غیرمجاز است”.

وی با اشاره به اینکه متهم به نام «ف.م» پس از دستگیری مورد بازجویی‌های لازم قرارگرفته است عنوان کرد: “پرونده این متهم تکمیل‌شده و تنها منتظر نظریه قطعی پزشک قانونی بودیم”.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سمنان، با توجه به تکمیل تحقیقات و به‌محض دریافت نظریه نهایی پزشکی قانونی که تا هم‌اکنون نیازمند گذراندن طول درمان و قطعی شدن نظر پزشکان مربوطه بوده است؛ قرار جلب دادرسی از سوی بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان صادرشده است.

آسیابی از کیفرخواست پرونده متهم با صدور قرار جلب دادرسی خبر داد و گفت: “پرونده برای ادامه روند محاکمه و صدور رأی به دادگاه کیفری ۲ شهرستان سمنان ارسال‌شده است”.

حوالی ساعت ۱۹ عصر روز هشتم اسفند سال گذشته، یک مرد با حضور در آرایشگاه زنانه در سمنان با لباس مبدل زنانه اقدام به اسیدپاشی بر روی دو زن در این آریشگاه کرد که بعد از پنج روز از سوی مأموران پلیس استان سمنان دستگیر شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید