خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵, 21st of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ ساعت ۱:۱۳:۱۷

    خانه  > کارگران, گزارش تصویری  >  مرگ دلخراش کارگر زیر ده‌ها تن شن و ماسه / تصاویر

مرگ دلخراش کارگر زیر ده‌ها تن شن و ماسه / تصاویر

خبرگزاری هرانا ـ به علت مدفون شدن فرد در بین ده ها تن شن و ماسه سگ های زنده یاب موفق به کشف فرد نشدند به همین علت عملیات خاکبرداری ادامه پیدا کرد و پس از ۷ ساعت تلاش متاسفانه جسد فرد از بین ده ها تن شن و ماسه خارج گردید.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، احمد هادی مدیر عامل آتش نشانی درباره مرگ دلخراش کارگر گفت: “پس از رسیدن آتش نشانان به محل مشخص شد به علت فشار و حجم بسیار زیاد دپو شن و ماسه به یکباره دستگاه شن کش سقوط کرده و با ایستگاه بتن ساز داخل کارخانه برخورد میکند که این برخورد باعث بهم خوردن تعادل اتاقک فرمان ایستگاه بتن ساز می شود”.

هادی در ادامه افزود: “در همان لحظات اولیه آتش نشانان این سازمان و همچنین آتش نشانی شهرک صنعتی و کارگران کارخانه و سایر امکانات موجود شروع به خاکبرداری از محل مذکور گردید و همچنین با توجه به حساسیت موضوع و احتمال زنده بودن فرد بلافاصله از نیروی های امدادی هلال احمر هم درخواست کمک شد که پس از حضور نیروی های هلال احمر همراه با سگ های زنده یاب به جستجوی شخص پرداخته شد. که به علت مدفون شدن فرد در بین ده ها تن شن و ماسه سگ های زنده یاب موفق به کشف فرد نشدند به همین علت عملیات خاکبرداری ادامه پیدا کرد و پس از ۷ ساعت تلاش متاسفانه جسد فرد از بین ده ها تن شن و ماسه خارج گردید”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید