خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵, 24th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۴/۰۶ ساعت ۱:۱۱:۵۱

    خانه  > کارگران  >  مرگ دو کارگر در استان لرستان و آذربایجان‌شرقی

مرگ دو کارگر در استان لرستان و آذربایجان‌شرقی

خبرگزاری هرانا ـ دو کارگر در استانهای آذربایجان شرقی و لرستان طی دو حادثه جداگانه به علت فقدان ایمنی محیط کار جان خود را از دست دادند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، روز گذشته یکی از کارگران سیمان دورود در استان لرستان به علت قطع دست و دیر رسیدن نیروهای امداد جان خود را از دست داد.

ظهر روز گذشته یک کارگر سیمان دورود به نام «مظفر پاپی» دچار سانحه می‌شود و پیش از رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست می‌دهد.

از قرار معلوم، این حادثه ساعت ۱۴ روز گذشته رخ می‌دهد اما نیروهای امداد ساعت ۱۵ در محل حاضر می‌شوند که خیلی دیر شده و این کارگر جان خود را از دست می‌دهد.

کارگر حادثه دیده مشغول عملیات تمیزکاری در واحد سه کارخانه سیمان دورود بود که دچار حادثه شده و دست او از کتف قطع می‌شود و به علت تاخیر در رسیدن نیروهای امداد، قبل از رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست می‌دهد.

کارخانه سیمان دورود در شهرستان دورود استان لرستان واقع شده است.

در شهرک سلیمی؛ کارگر ۵۵ ساله ریسندگی زیر بار جان داد

به گزارش فارس، مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: “کارگر ۵۵ ساله براثر سقوط بار و به دنبال آن ماندن در زیر جسم سنگین، جان خود را از دست داد”.

حبیب حسینقلی‌زاده اظهار داشت: “ساعت ۱۱ امروز شنبه پنجم تیر ماه به دنبال سقوط جسم سنگین برروی کارگر ۵۵ ساله در شهرک شهید سلیمی آذرشهر، منجر به مرگ وی شد”.

وی ادامه داد: “با گزارش این حادثه برای کارگر ۵۵ ساله که در کارخانه ریسندگی شهرک شهیدسلیمی رخ داد و به اپراتوری فوریت‌های پزشکی شهرستان آذرشهر اعلام شد، پایگاه اورژانس ۱۱۵ گوگان به محل حادثه اعزام شد”.

حسینقلی‌زاده ادامه داد: “با بررسی صحنه حادثه، تکنسین‌های اعزامی علت مرگ وی را شدت ضربه و سنگینی باری که بر روی فرد سقوط کرده بود اعلام کردند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید