خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  دستگیری ۱۵ جوان در یک مهمانی در پردیس /تصاویر

دستگیری ۱۵ جوان در یک مهمانی در پردیس /تصاویر

خبرگزاری هرانا ـ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس از دستگیری ۱۵ پسر و دختر در یک مهمانی در باغ‌ویلایی در پردیس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، حیدر فتاحی در خصوص دستگیری این افراد در شهرستان پردیس اظهار داشت: “این دستگیری صحت دارد؛ متأسفانه روز گذشته و در آستانه شب‌های قدر تعدادی پسر و دختر بدون داشتن نسبت خانوادگی در باغ‌ویلایی، به برگزاری مراسم جشن اقدام کردند”.

وی افزود: “تعدادی از این افراد به استفاده از مشروبات الکلی اقدام کرده بودند که با گزارش ضابطان به دستگاه قضایی، دستور ویژه برخورد قاطع با این هنجارشکنان صادر شد و پیرو آن تمام متهمان دستگیر شدند و پرونده آن‌ها در حال رسیدگی است”.

فتاحی در خصوص سن و تعداد متهمان گفت: “۱۵ متهم با میانگین سنی ۲۵ تا ۳۵ سال دستگیر شدند”.

وی در خصوص مجازات این افراد گفت: “متهمان در بحث مصرف مشروبات الکلی با مجازات حد مواجه می‌شوند؛ اما در صورت اثبات در مورد روابط نامشروع، شلاق، زندان و … را در پیش رو دارند”.

فتاحی اظهار کرد: “متأسفانه قانون جدید آیین دادرسی کیفری، نقش دادستان را در مبارزه با جرائم منافی عفت کمرنگ کرده است و رسیدگی به این جرائم را در صلاحیت مستقیم دادگاه قرار داده که متأسفانه این امر موجب گستاخی متهمان می‌شود و باید نسبت به اصلاح این موارد در قانون و اختیارات دادستان تجدیدنظر صورت بپذیر‌د”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید