خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > بهداشت و محیط زیست, سایر گروهها  >  قتل دو نفر از محیط بانان منطقه حفاظت شده گنو توسط شکارچیان غیرمجاز

قتل دو نفر از محیط بانان منطقه حفاظت شده گنو توسط شکارچیان غیرمجاز

خبرگزاری هرانا ـ مدیر روابط عمومی سازمان حفاظت از محیط زیست از قتل دو نفر از محیط بانان منطقه حفاظت شده گنو در استان هرمزگان توسط شکارچیان غیرمجاز خبرداد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، مجید فدایی با اعلام این خبر گفت: “این حادثه طی تعقیب وگریز متخلفین غیرمجاز شکاروصید در شکارگاه تنگه گچ وسیاتک منطقه مذکور رخ داد”.

مدیر کل روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست ادامه داد: “آقایان محمد دهقانی و پرویز هرمزی دو تن از محیط‌بانان منطقه حفاظت شده گنو، در حال ماموریت گشت وکنترل در ضلع غربی منطقه حفاظت شده گنو، شکارگاه سیاتک و تنگه گچ بودند که به دست شکارچیان غیر مجاز به شهادت رسیدند”.

معصومه ابتکار، رییس سازمان حفاظت محیط زیست نیز در تماس تلفنی با مدیر کل محیط زیست هرمزگان با خانواده دو محیط بان کشته شده ابراز همدردی و بر پیگیری موضوع و دستگیری مجرمان تاکید کرده است.

خانم ابتکار با انتشار بیانیه‌ای در مورد این حادثه اعلام کرد که جابجایی پیکر این محیط بانان به علت صعب العبور بودن منطقه با کندی انجام می‌شود و البته نیروی انتظامی و آگاهی استان در آماده باش کامل برای بازداشت “قاتلان فراری” هستند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید