خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵, 18th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ ساعت ۱۹:۳۲:۵۰

    خانه  > کارگران  >  کشف جسد یکی از کارگران در انفجار شهران

کشف جسد یکی از کارگران در انفجار شهران

خبرگزاری هرانا ـ عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت که جسد یکی از کارگرانی که در حادثه انفجار گاز منطقه شهران مفقود شده بودند، امروز کشف شد، امدادگران به دنبال نفر دوم هستند که امیدواریم بعد از خاک‌برداری و بررسی های لازم، جسد نفر دوم را نیز به زودی پیدا کنیم.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ابوالفضل قناعتی عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در خصوص مفقودین حادثه منطقه شهران اظهار داشت: “طی گزارش‌های دریافتی ۲ نفر از کارگران در حادثه انفجار لوله گاز در منطقه شهران مفقود شده بودند که امروز جسد یک نفر از آن ها کشف شد”.

وی افزود: “به علت موج انفجار به همان میزانی که شعله‌‌های  آتش در سطح زمین وجود داشت به عمق زمین نیز نفوذ کرده و فاصله ۲۵ متری سطح زمین تا تونل مترو تخریب و آوار به داخل تونل ریخته بود”.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران بیان داشت: “از روز گذشته تا کنون تلاش نیروهای امدادی جهت رفع مشکلات ساکنان منطقه ادامه دارد”.

قناعتی افزود: “به علت ورود حجم زیادی از آب به داخل تونل مترو، یافتن ۲ نفر از مفقودین این  حادثه زمانبر شد که امروز جسد یک نفر از حادثه دیدگان کشف و امدادگران به دنبال نفر دوم هستند که امیدواریم بعد از خاک‌برداری و بررسی های لازم، جسد نفر دوم را نیز به زودی پیدا کنیم”.

وی با اشاره به اینکه روز گذشته آب، برق و تلفن منطقه وصل شده است گفت: “امروز با پرکردن چاله، گاز منطقه نیز وصل خواهد شد، زیرا خطوط لوله گاز در عمق ۱ متری زمین قرار دارد که این موضوع به همکاری بین شهرداری و شرکت گاز بستگی دارد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید