خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵, 17th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ ساعت ۱۹:۰۴:۳۷

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  عاملان آزار و اذیت زن فرانسوی دوشنبه محاکمه می شوند

عاملان آزار و اذیت زن فرانسوی دوشنبه محاکمه می شوند

خبرگزاری هرانا ـ متهمان پرونده آزار و اذیت توریست زن فرانسوی، روز دوشنبه در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک محاکمه می شوند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، رسیدگی به این پرونده ۲۸ شهریور سال گذشته با شکایت زن کوهنورد فرانسوی آغاز شد. زن ۲۳ ساله با مراجعه به ماموران کلانتری در غرب تهران گفت: “تبعه فرانسه هستم و چند سالی است که کوهنوردی می کنم”.

وی افزود: “۱۴ شهریور از طریق مرز ارمنستان وارد ایران شدم کوه های ایران را در اینترنت دیده بودم و علاقه زیادی به کوهنوردی در تهران داشتم؛ ساعتی قبل در منطقه فرحزاد ۴ مرد جوان سد راهم شده و با تهدید مرا مورد اذیت و آزار قرار دادند”.

پس از این شکایت، ماموران کلانتری توانستند یکی از متهمان را که در کوهستان مخفی شده بود دستگیر کنند.

با دستگیری عامل اذیت و آزار توریست فرانسوی او با اقرار به جرمش گفت: “سه همدست دیگرم به شرق کشور رفتند تا به افغانستان فرار کنند”.

مرد افغانستانی در مورد نحوه آزار و اذیت زن جوان گفت: “ما در منطقه فرحزاد کارگر هستیم و روز حادثه متوجه حضور زن خارجی شدیم، وسوسه به سراغمان آمد و او را با تهدید مورد آزار و اذیت قرار دادیم”.

با اعترافات متهم چند ساعت بعد سه همدست او در شهرستان تربت جام قبل از خروج از کشور دستگیر شدند، پس از اعترافات هر ۴ متهم و تکمیل تحقیقات، پرونده برای رسیدگی ویژه در اختیار شعبه هشتم دادگاه کیفری استان قرار گرفت.

با توجه به تکمیل تحقیقات و ارسال نتیجه پزشکی قانونی در خصوص آزار و اذیت زن فرانسوی، متهمان روز دوشنبه در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی حسین اصغر زاده محاکمه می شوند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید