خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, زندانیان  >  سه زندانی به زندان بازگشتند و یک زندانی به مرخصی آمد

سه زندانی به زندان بازگشتند و یک زندانی به مرخصی آمد

خبرگزاری هرانا – روز جاری دو زندانی بیمار عفیف نعیمی و کریم معروف عزیز از بیمارستان به زندان رجایی‌شهر بازگردانده شدند. همچنین اصغر قطان دیگر زندانی سیاسی با پایان مرخصی به این زندان بازگشت. از سوی دیگر زندانی سیاسی فرهاد پیروتی از زندان مهاباد به مرخصی اعزام شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ دو زندانی بیمار از بیمارستان و یک زندانی با پایان مرخصی به زندان رجایی شهر کرج بازگشتند و در زندان مهاباد یک زندانی سیاسی به مرخصی اعزام شد.

عفیف نعیمی یکی از مدیران سابق جامعه بهایی ایران و زندانی بیمار زندان رجایی شهر کرج که چند روز پیش درپی وخامت حالش به بیمارستانی خارج از زندان اعزام شده بود به این زندان بازگردانده شد.

این زندانی عقیدتی در اردی‌بهشت ماه سال ۸۷ توسط وزارت اطلاعات بازداشت و ۲۰ سال زندان محکوم شد.

کریم معروف عزیز زندانی سیاسی سالخورده محبوس در زندان رجایی شهر و تبعه کشور عراق نیز که در پی وخامت حالش دو روز پیش به بیمارستان منتقل شده بود به زندان بازگردانده شد.

همچنین اصغر قطان دیگر زندانی سال‌خورده و بیمار این زندان که سابقه چندین بار بازداشت را دارد و مورخ دهم خرداد به مرخصی اعزام شده بود، با پایان مرخصی به زندان بازگشت.

از سوی دیگر در زندان مهاباد به زندانی سیاسی فرهاد بیروتی مرخصی اعطاء شد، وی روز جاری به مرخصی اعزام شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید