خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵, 22nd of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۳/۱۶ ساعت ۱۵:۱۶:۰۰

    خانه  > اندیشه و بیان  >  جنتی: بخش عمده مشکل کنسرت ها مربوط به دستگاه قضائی است

جنتی: بخش عمده مشکل کنسرت ها مربوط به دستگاه قضائی است

خبرگزاری هرانا ـ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مانع اصلی در مجوز کنسرت ها را دستگاه قضایی خواند و از نامه نگاری در این زمینه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، در پاسخ به سوالی در مورد دلیل تداوم مشکل در برگزاری کنسرت ها و لغو آنها اظهار داشت: “بخش عمده مشکل کنسرت ها مربوط به دستگاه قضایی است، زیرا گاهی دادستان ها دخالت می کنند و جلوی کنسرت ها را می گیرند”.

وی افزود: “ما در این مورد با رئیس و مدیران دستگاه قضایی نامه نگاری کرده ایم که اجازه دهند مجوزهایی که داده می شود اجرایی شود. ما خودمان به اندازه کافی مراقبت و دقت می کنیم؛ ما منطقه به منطقه بر اساس حساسیت ها و مذهبی بودن شهرها بعضا حتی مجوز کنسرت های پاپ را نمی دهیم و تأکید داریم کنسرت های سنتی در آن مناطق اجرا شود”.

وزیر ارشاد گفت: “مشکل اصلی از این بخش است، وگرنه به اعتراضاتی که گاهی اوقات از سوی برخی انجام می شود توجهی نمی کنیم”.

وی در پاسخ به سوال دیگری در مورد تلاش برخی  جریانات برای ایجاد تقابل میان فیلم هایی که در جشنواره های بین المللی موفقیت کسب می کنند و سایر فیلم ها، تأکید کرد: “ما هم از جشنواره عمار حمایت می کنیم و هم از فیلمسازان جوان؛ هرکسی که می خواهد وارد این حوزه شود ما به عنوان سینماگر از او حمایت می کنیم”.

وی همچنین برخی اظهارات مبنی بر لزوم انجام اصلاحات در فیلم «فروشنده» جهت اکران آن را تکذیب کرد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید