خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵, 21st of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ ساعت ۱۷:۴۸:۰۹

    خانه  > زنان  >  حبس و شلاق برای زن بازیگر در فیلم های جنسی

حبس و شلاق برای زن بازیگر در فیلم های جنسی

خبرگزاری هرانا ـ زنی که متهم است در خارج از کشور در فیلم هایی با مضامین جنسی بازی کرده است پس از شکایت همسرش به زندان و شلاق محکوم شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، مرد جوان در زمستان سال گذشته با ارایه مدرک و عکس‌های همسرش به دادسرای ناحیه ۲ تهران پرده از راز همسرش برداشت و خواستار تعقیب قضایی وی شد.

شاکی مدعی شد: “همسرم دروغ می گفت و او در خارج بازیگر فیلم های مستهجن بود و با فریب دادن من وارد زندگی‌ام شده است، به خاطر همین تصمیم گرفتم شکایت کنم تا همه موضوع کاملاً مشخص شود”.

بعد از ادعاهای این مرد، همسرش در دفاع از خود گفت: “این عکس‌ها به دوران قدیم من در خارج از ایران بر‌می‌گردد و قرار بود من با این مرد ازدواج کنم که نشد”.

وی افزود: “شوهرم بدون اجازه به لپ‌تاپ من دست زده و این عکس‌ها را برداشته و در همه سایت‌های مجازی پخش کرده است که من به پلیس سایبری مراجعه کردم و علیه او شکایت مطرح کرده‌ام”.

بنابه این گزارش: “با صدورکیفرخواست علیه زن پرونده در اختیار قاضی دادگاه عمومی تهران قرار گرفت و با توجه به اثبات جرم این زن وی به اتهام فریب در ازدواج با حکم ۶ ماه زندان و محرومیت از همه حق و حقوق در ازدواج و بخاطر روابط نامشروع به ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید