خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵, 4th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ ساعت ۱۳:۱۴:۰۱

    خانه  > کارگران  >  بیکاری ۵۴ کارگر فولاد آرمان شفق

بیکاری ۵۴ کارگر فولاد آرمان شفق

خبرگزاری هرانا ـ منابع خبری در کارخانه فولاد «آرمان شفق» از اخراج ۵۴ کارگر این واحد صنعتی از ابتدای خرداد ماه جاری خبر می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، کارگران کارخانه فولاد آرمان شفق گفته‌اند تا پیش از خرداد ماه جاری حدود ۲۱۰ نفربودیم اما ظاهرا مدیریت به دلیلی مشکلات مالی ناشی از رکود کار در آغاز ماه جاری (خرداد ۹۵) تصمیم به تعدیل ۵۴کارگر گرفته است.

از قرار معلوم تعدیل شدگان از کارگرانی هستند که هر یک تا نزدیک به ۱۰سال سابقه کاری دارند و قرارداد کاری آنها پس از اتمام دیگر تمدید نشده است.

گفته می‌شود که جدا از این تعدیل فعالیت کارخانه فولاد آرمان شفق به دلیل آنچه که از سوی کارفرما کاهش سفارشات مشتریان اعلام شده، کاهش یافته است.

طبق گفته کارگران فولاد آرمان شفق ، پیش از این بخش عمده‌ای از مشکلات صنفی آنها به پرداخت نشدن به موقع مطالبات کارگران  از سوی کارفرما می‌شد چنانچه  هم اکنون بیش از یک ماه از دستمزد کارگران به تاخیر افتاده است.

کارگران در خاتمه گفتند، قرار داد کارگران کارخانه فولاد آرمان شفق هر یک ماه یک بار تمدید می شود واین موضوع باعث نگرانی ونداشتن انگیزه کار کردن در کارگران شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید