خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵, 19th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ ساعت ۱۹:۱۱:۱۱

    خانه  > کارگران  >  مرگ دو گارگر حین کار در خوزستان

مرگ دو گارگر حین کار در خوزستان

خبرگزاری هرانا ـ به دلیل فقدان ایمنی در محیط کار، دو کارگر اداره آبفای خرمشهر بر اثر متصاعد شدن گاز فاضلاب، جان خود را از دست دادند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، مسئول مرکز فوریت های پزشکی خرمشهر گفت: “دو کارگر اداره آبفای خرمشهر در اثر متصاعد شدن گاز فاضلاب جان باختند”.

سعید نصیری اظهار کرد: “ساعت ۱۳ و ۱۰ دقیقه روز گذشته گزارشی از گاز گرفتگی به ما داده شد که به فوت دو کارگر اداره آب و فاضلاب خرمشهر انجامید”.

وی بیان کرد: “تیم فوریت های پزشکی خرمشهر پس از چهار دقیقه به محل حادثه رسیدند و موفق به نجات جان یک نفر از چهار کارگر آبفای دچار حادثه شدند”.

مسئول مرکز فوریت های پزشکی خرمشهر به تشریح روند حادثه پرداخت و گفت: “چهار کارگر آبفا در بلوار بایندر خرمشهر مشغول کار بودند که نفر اول وارد چاه فاضلاب شده و دچار حادثه گاز گرفتگی می شود، نفر دوم برای نجات جان فرد حادثه دیده وارد چاه شد و به ترتیب این جریان تا نفر چهارم ادامه یافت”.

وی ادامه داد: “نفر چهارم که به لبه چاه نزدیک تر بود توسط نیروهای آبفا به بیمارستان منتقل شد و تیم فوریت ها تلاش خود را برای نجات سه تن دیگر کردند و دو مصدوم را به بیمارستان ولی عصر خرمشهر منتقل کردند”.

نصیری با بیان اینکه یکی از کارگران پیش از رسیدن امدادهای گروه فوریت ها جان باخته بود، افزود: “نفر دوم نیز به مرکز درمانی منتقل و در بخش آی.سی.یو به دلیل نارسایی تنفسی در گذشت”.

حال دو کارگر دیگر آبفا تحت کنترل و رو به بهبودی گزارش شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید