خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵, 18th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ ساعت ۱۰:۴۰:۱۶

    خانه  > اندیشه و بیان  >  بازداشت ۲۳ نفر در پارتی شبانه

بازداشت ۲۳ نفر در پارتی شبانه

خبرگزاری هرانا ـ دادستان استان کرمان از دستگیری ۲۳ نفر در یک پارتی شبانه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، دادخداسالاری دادستان عمومی و انقلاب کرمان، از دستگیری ۲۳ نفر در یک پارتی شبانه خبرداد و گفت: “متاسفانه اخیرا گزارش های رصد فضای مجازی حکایت از تلاش افراد معلوم الحالی برای ترویج این پدیده قبیح مجرمانه دارد”.

وی با تاکید بر پیشگیری از جرم درفضای مجازی و بخصوص شبکه های اجتماعی اظهارکرد: “دادستانی کرمان در جهت پیشگیری از جرم در فضای مجازی و بخصوص شبکه های اجتماعی موبایلی اشراف لازم را داشته و رصد و کنترل دقیقی  به صورت  مستمر در حال انجام است”.

سالاری در تشریح جزئیات این خبر اظهارکرد: “در پرونده اخیر فردی که نقش محوری را در برپایی پارتی ایفا می نمود از طریق کانال تلگرامی خود افرادی را برای شرکت در این پارتی دعوت کرد”.

سالاری از پلمب محل برگزاری این جشن توسط بازپرس پرونده خبرداد و گفت: “اجازه نمی دهیم با آبروی جامعه  بازی شود، تحقیق از متهمان این پرونده که  اقدام به شرب خمر و رقص مختلط با پوشش های نامناسب کرده بودند ، آغاز شده است”.

وی با اشاره به دغدغه و مطالبه قشر مذهبی جامعه به تشدید برخورد با این موارد گفت: “به عنوان مجری قوانین و مقررات دینی مسئولیت داشته و مسئولیت ما اجرای دقیق قانون برای همه افراد صرف نظر از صنف و سلیقه آنهاست”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید