خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵, 14th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ ساعت ۱۱:۵۸:۱۷

    خانه  > اندیشه و بیان  >  بازداشت ۷۰ نفر در ۲ پارتی شبانه

بازداشت ۷۰ نفر در ۲ پارتی شبانه

خبرگزاری هرانا ـ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور از دستگیری ۷۰ نفر طی ۷۲ ساعت در پارتی‌های مختلط در سطح این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگطزاری هرانا به نقل از آنا، فارس، سید علی‌اکبر حسینی اظهار کرد: “طی ۷۲ ساعت دو پارتی مختلط در سطح شهرستان نیشابور باهمت اطلاعات ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جمع‌آوری شد”.

وی ادامه داد: “دوشنبه گذشته یک پارتی مختلط در منطقه فوشنجان با کار اطلاعاتی سربازان گمنام ناحیه مقاومت بسیج نیشابور شناسایی و پس از جمع‌آوری به نیروی انتظامی شهرستان تحویل گردید”.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور تصریح کرد: “در این پارتی ۱۴ دختر و ۱۴ پسر دستگیر و به همراه مشروبات الکلی کشف شده جهت طی مراحل قانونی تحویل دستگاه قضایی شهرستان شدند”.

حسینی با اشاره به دیگر اقدام این ناحیه در جمع‌آوری پارتی در سطح شهرستان گفت: “بامداد جمعه نیز با رصد اطلاعاتی در شهرستان از برپایی یک پارتی در منطقه باغرود نیشابور مطلع شدیم که با هماهنگی قضایی، نیروهای اطلاعات ناحیه مقاومت بسیج نیشابور وارد صحنه شدند و بیش از ۴۰ دختر و پسر را دستگیر کردند”.

وی افزود: “از این پارتی مقدار زیادی مشروبات الکلی کشف و ضبط گردید و در حال حاضر این افراد جهت بررسی و تا پایان تحقیقات در اختیار این ناحیه مقاومت خواهند بود و پس از آن به دستگاه قضا معرفی خواهند شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید