خبرگزاری هرانا

    خانه  > کارگران  >  مرگ یک گارگر حین کار در تهران

مرگ یک گارگر حین کار در تهران

خبرگزاری هرانا ـ به دلیل فقدان ایمنی در محیط کار، یک کارگر بر اثر گودبرداری غیراصولی، در زیر آوار جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرکزاری هرانا به نقل از فارس، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: “گودبرداری غیراصولی این بار در خیابان نبرد شمالی حادثه آفرید و یک کارگر افغانستانی در زیر آوار جان خود را از دست داد”.

جلال ملکی اظهار داشت: “در ساعت ۱۸:۵۴ شب گذشته حادثه ریزش آوار در خیابان نبرد شمالی کوچه خالقی به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند”.

وی افزود: “با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد در قطعه زمینی به وسعت ۱۲۰ متر گودبرداری به عمق ۴ متر انجام شده بود و کارگران مشغول کار بودند که به یکباره ضلع جنوبی ساختمان مجاور تخریب و دو کارگر ۱۷ و ۱۸ ساله افغانستانی زیر آوار محبوس شدند”.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران بیان داشت: “آتش‌نشانان بلافاصله وارد عملیات شدند و این دو کارگر را خارج کردند که یکی از آنها به شدت آسیب دیده و به مراکز درمانی منتقل شد و دیگری جان خود را از دست داده بود”.

ملکی گفت: “عملیات این حادثه در ساعت ۱۹:۴۴ شب گذشته به پایان رسید و توصیه می‌شود کارگران هنگام کار به نکات ایمنی توجه داشته باشند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید