خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, 24th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ ساعت ۱۵:۴۶:۴۲

    خانه  > زندانیان  >  ده زندانی جرائم غیرعمد با کمک خیرین در کرمانشاه آزاد می‌شوند

ده زندانی جرائم غیرعمد با کمک خیرین در کرمانشاه آزاد می‌شوند

خبرگزاری هرانا ـ مدیر‌ عامل ستاد دیه استان کرمانشاه گفت که به مناسبت نیمه شعبان طی روزهای آینده با کمک خیرین ۱۰ زندانی جرائم غیرعمد در استان آزاد می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مرصاد نیوز، بابک ترابی، اظهار داشت: “به مناسب نیمه شعبان و ولادت حضرت قائم با کمک خیرین و مساعدت ستاد دیه استان پیش بینی می‌شود ۱۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد در استان طی روزهای آینده آزاد شوند”.

وی از آزادی ۱۶ زندانی جرائم غیرعمد در استان کرمانشاه طی چند روز اخیر خبر داد و گفت: “این زندانیان به مناسبت اعیاد با کمک خیرین و مساعدت ستاد دیه از زندان رهایی یافتند”.

ترابی همچنین با اشاره به تلاش برای ترویج فرهنگ عفو و گذشت در بین مردم گفت: “ستاد دیه برای کمک به زندانیان از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند”.

وی شماره حساب ۰۱۰۶۳۴۲۵۱۵۰۰۷ سیبای بانک ملی و ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۹۱۰۴۳ شماره کارت بانک صادرات برای انتقال شتاب جهت دریافت کمک‌های مردمی برای زندانیان جرائم غیرعمد در استان عنوان کرد.

ترابی افزود: “امیدواریم در ستاد دیه استان کرمانشاه برای امسال  تعداد بیشتری از زندانیان جرائم غیرعمد تحت حمایت قرار گرفته و آزاد شوند و برای تحقق این مهم نهادهای مختلف خیرین و مردم نیز همکاری داشته باشند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید