خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, 15th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۲/۲۴ ساعت ۱:۰۲:۱۸

    خانه  > زنان  >  طرح توجیهی زنان بدسرپرست و بی‌سرپرست مازندرانی اجرا می‌شود

طرح توجیهی زنان بدسرپرست و بی‌سرپرست مازندرانی اجرا می‌شود

خبرگزاری هرانا ـ معاون مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران، از اجرایی شدن طرح آموزشی توجیهی زنان بدسرپرست و بی‌سرپرست این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، روفیا مجیدی در جلسه توجیهی طرح آموزشی توجیهی زنان بدسرپرست و بی‌سرپرست خانواده‌های شهرستان‌های مازندران در استانداری، اظهار کرد: “این طرح برای نخستین بار در کشور با ۳ محور اصلی مهارت زندگی، بهداشت و سلامت و مدیریت اقتصادی بانوان برگزار می‌شود”.

وی با بیان اینکه این طرح با محوریت ریاست فرمانداری‌ها و دبیر اجرایی کمیته امداد انجام می‌شود، تصریح کرد: “باید با اجرای کلاس‌های آموزشی به بانوان بدسرپرست و بی‌سرپرست در زمینه نحوه درآمدزایی، توانمندی آنها افزایش یابد”.

معاون مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران خاطرنشان کرد: “اساتیدی در حوزه اشتغال، تربیت فرزندان و مسائل اجتماعی از شهرستان‌ها مسئولیت آموزش را به عهده می‌گیرند”.

مجیدی از آمادگی شرکت ۲۲ اداره از شهرستان‌ها و ۳۰ اداره در مازندران، در راستای اجرای این طرح، اظهار کرد: “اجرای این طرح یک‌سال به طول می‌انجامد و در صورت نتیجه مطلوب در سال آینده نیز صورت می‌گیرد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید