خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, 22nd of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ ساعت ۱۳:۳۵:۵۷

    خانه  > زنان, کودکان  >  آخرین وضعیت پرونده اعظم و دو دخترش در مشهد

آخرین وضعیت پرونده اعظم و دو دخترش در مشهد

خبرگزاری هرانا ـ وکیل مدافع اعظم و دخترانش گفت که پس از اعلام نظریه پزشکی قانونی، در حال حاضر منتظر صدور قرار مجرمیت هستیم که پس از اتمام تحقیقات مقدماتی این قرار صادر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، مرضیه محبی در گفت‌وگو با خبرنگاران در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده شکنجه اعظم و دخترانش در مشهد اظهار کرد: “تحقیقات مقدماتی در رابطه با این پرونده صورت گرفته و نظریه پزشکی قانونی درباره صدمات وارده به این زن و فرزندانش اعلام شده است”.

وی ادامه داد: “در حال حاضر منتظر صدور قرار مجرمیت هستیم که پس از اتمام تحقیقات مقدماتی این قرار صادر می‌شود.

وکیل مدافع اعظم و دخترانش گفت: “زخم‌‌ها و جراحت‌های وارده براعظم بهبود یافته است که امیدواریم آثار آن در آینده بهبود پیدا کند”.

محبی در پاسخ به این سوال که وضعیت فرزندان اعظم به چه صورت است خاطرنشان کرد: “فرزندان در مرکز بهزیستی نگهداری می‌شوند و در مجموع شرایط روحی بهتری نسبت به قبل دارند.  وی در پایان خاطرنشان کرد: افرادی برای فراهم کردن خانه و وسایل زندگی برای این خانواده اعلام آمادگی کرده‌اند”.

گفتنی است، اوایل اردیبهشت ماه اعظم و دو دختر ۵ و ۷ ساله‌اش به مدت ۲۱ روز توسط شوهرش به صورت وحشیانه‌ای شکنجه شده‌اند و برای مداوا در بیمارستان بستری شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید