خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, 19th of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ ساعت ۳:۱۹:۳۲

    خانه  > slide, اندیشه و بیان, فرهنگی  >  متهمان پرونده یک سایت بارگذاری موزیک در آستانه اجرای حکم حبس

متهمان پرونده یک سایت بارگذاری موزیک در آستانه اجرای حکم حبس

خبرگزاری هرانا – حکم سه‌سال حبس تعزیری حسین رجبیان، مهدی رجبیان و یوسف عمادی به اجرای احکام رفته است. این سه شهروند در آستانه اجرای حکم حبس و ورود به زندان هستند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، حکم زندان حسین رجبیان، مهدی رجبیان و یوسف عمادی، سه متهم پرونده “برگ موزیک” که پیش از این از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر تهران هر کدام به سه سال حبس تعزیری، سه سال حبس تعلیقی و پرداخت ۲۰ میلیون تومان جریمه محکوم شده بودند، به شعبه یک اجرای احکام فرستاده شده است.

با ارسال حکم این افراد به اجرای احکام، آن‌ها در آستانه ورود به زندان هستند.

یوسف عمادی به همراه مهدی رجبیان و حسین رجبیان در رابطه با فعالیت یک وب سایت بارگذاری موسیقی به نام “برگ موزیک” در مهرماه ۱۳۹۲ در دفتر کارشان در ساری بازداشت و به بند دو الف بازداشتگاه سپاه پاسداران منتقل شدند.

این سه زندانی نهایتا پس از تحمل دو ماه بازداشت در بند دو-الف سپاه، با تودیع وثیقه‌ی ۲۰۰ میلیون تومانی آزاد شدند.

یوسف عمادی، مهدی و حسین رجبیان آذرماه ۱۳۹۴ از سوی شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب در مرحله بدوی هر کدام به تحمل شش سال حبس تعزیری و جریمه‌ی نقدی محکوم شدند که این احکام در شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر تهران به سه سال حبس تعزیری، سه سال حبس تعلیقی و پرداخت ۲۰ میلیون تومان جریمه نقدی تقلیل یافت. این سه زندانی خردادماه ۹۵ جهت اجرای حکم سه سال حبس تعزیری خود را به زندان معرفی کردند.

گفته میشود این سه زندانی در مراحل مختلفی از پرونده از دسترسی به وکیل محروم بودند و در زمان دادرسی بر اینکه اعترافات تحت فشار از آنان اخذ شده است تاکید کرده بودند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید