خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, 20th of May 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ ساعت ۲۰:۴۱:۳۲

    خانه  > سایر گروهها  >  این دختر بی‌پناه اگر جراحی نشود، می‌میرد / مشخصات و آدرس

این دختر بی‌پناه اگر جراحی نشود، می‌میرد / مشخصات و آدرس

خبرگزاری هرانا -سارا یکی از دختران بی سرپناه پایتخت است که اگر تا چند روز آینده جراحی نشود زندگی‌اش به پایان می رسد. شما میتوانید در تامین هزینه درمان او مشارکت کنید یا این کودک بیمار را در مرکز پزشکی که در حال حاضر نگهداری میشود ملاقات کنید.

به گزارش هرانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سارا دختری است که حتی نامش را دوستانش برایش انتخاب کردند. زمانی که بدنیا آمد پدر و مادرش او را رها کرده بودند، دادستان وقت دستور داد کودک بی سرپناه را که دچار معلولیت بود جهت نگهداری به بهزیستی منتقل کنند. پس از آن این دختر به همراه دوستان دیگرش سال هاست که میهمان مجتمع توانبخشی امام علی (ع) شدند.

چند وقتی است سارا حالش هر روز بدتر می شود. کلیه هایش سنگ سازهای قوی شدند و دفرمیتی پاها راه گسترش عفونت را به دلیل نارسایی ادراری در بدنش به وجود آورده اند.
ذره ذره عفونت سارا را مثل شمعی آب می کند ، به گفته پزشکان زمان زیادی ندارد و به دلیل وضعیت جسمانی اش باید در یک بیمارستان بسیار مجهز و تحت نظر پزشکان فوق تخصص جراحی شود تا بتوان به ادامه زندگی او امیدوار بود.
بنا به درخواست موسسه نیک آفرینان غدیر نیکوکارانی که توان کمک رسانی به این دختر بی پناه را دارند می توانند با شماره   ۲۴۸۹۴ – ۰۲۱ تماس بگیرند و یا اینکه جهت ملاقات با سارا به مرکز توان بخشی در ازگل، خیابان توانبخشی، مرکز توانبخشی امام علی(ع) مراجعه کنند.
دوستان سارا چشم انتظار کمک های سبز شما هستند تا دوباره لبخند را بر لب های سارا ببینند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید