خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, 21st of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ ساعت ۱۸:۵۶:۳۸

    خانه  > کارگران  >  بازداشت موقت دوتن از اعضای سندیکای اتوبوسرانی شرکت واحد در مراسم روز کارگر

بازداشت موقت دوتن از اعضای سندیکای اتوبوسرانی شرکت واحد در مراسم روز کارگر

خبرگزاری هرانا– ماموران امنیتی ضمن بازداشت چند ساعته دو تن از اعضای سندیکای شرکت واحد، آقایان سید رسول طالب مقدم و ناصر محرم زاده، مانع از حضور دیگر اعضا در مراسم روز جهانی کارگر شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، تعدادی از اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد در مراسم روز جهانی کارگر که در خیابان طالقانی برگزار شد با شعارهای مستقل خودشان حضور یافتند و پلاکاردهایی که آرم سندیکا همراه با شعارهای «دستمزد عادلانه حق مسلم ماست»، «کارگر زندانی آزاد باید گردد» و «سندیکا حق مسلم ماست» در آن درج شده بود را همراه با کارگران و دانشجویان حاضر در مراسم روز کارگر در دست گرفتند.

بنابر این گزارش، دقایقی بعد ماموران پلیس امنیت با حمله به اعضای سندیکا، پلاکاردها را از آنها گرفتند و دو تن از اعضاء سندیکا آقایان سید رسول طالب مقدم و ناصر محرم زاده دستگیر و در ون نیروی انتظامی بازداشت شدند. نامبردگان بعد از اتمام مراسم روز کارگر در خیابان های اطراف آزاد شدند.

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران وحومه در گزارش خود اعلام کرده است: “گردهمایی و اعتراض در روز جهانی کارگر را حق مسلم همه کارگران می داند و برخوردهای پلیسی، امنیتی و قضایی با شرکت کنندگان در مراسم روز جهانی کارگر را محکوم می کند.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید